• Start
  • Różne
  • Alberto Rivera

Alberto Rivera

Opublikowany 14 lis 2015
Autor filmiku: LuKe10559

Chcemy poinformować Was, że w dniu 20 czerwca 1997 nasz drogi brat w Panu, Alberto Rivera został otruty, a Kościół Zbawiciela stracił kolejnego świętego. Alberto został zabity w swojej własnej kongregacji przez ludzi, których znał. Ci niegodziwcy podawali się za świętych Najwyższego w celu zabicia i zniszczenia prawdziwych świętych wyznających Biblię. Jedynym zadaniem Alberta było potępianie apostazji i przekazanie Kościołowi, aby odwrócił się od niegodziwości a nawrócił się na słowa Stwórcy. Niech przykład Alberto Rivery zostanie w sercach tych, którzy kochają Zbawiciela i jego sprawę. Chcemy zadać kilka pytań dotyczących tego, jak Alberto Rivera potępiał wiele nagannych postępowań kościoła katolickiego, oraz jak bardzo odbiegają one od Biblii.
(...) [cenzura]
Kto zabił Alberto Riverę? Czy Fidel Castro był agentem wywiadu o kryptonimie G-2? Czy może to było CIA albo KGB? A może był to… zakon jezuitów, ten, którego on tak bardzo potępiał? Sami wybierzcie odpowiedź. "(...)w okresie reformacji w Europie. W tym czasie sprawę protestancką otaczały wielkie niebezpieczeństwa. Klątwy papieskie grzmiały przeciwko Genewie, a mocarne narody zagrażały jej zniszczeniem(...)". W jaki sposób to małe miasto miało oprzeć się potężnej hierarchii, która tak często zmuszała królów i cesarzy do ustąpienia? Jak można było stawić czoło armiom największych zdobywców na świecie?
(...) [cenzura]
W trzynastym wieku utworzono najstraszliwszą z wszystkich machin papizmu – inkwizycję. Książe ciemności zjednoczył się z przywódcami hierarchii papistycznej. W swoich tajnych naradach szatan i jego aniołowie sterowali umysłami złych ludzi, podczas gdy w samym środku stał niewidzialny anioł Stwórcy dokonując przerażających zapisów ich rażąco niesprawiedliwych dekretów, piszący historię uczynków - zbyt przerażających dla ludzkich oczu
(...) [cenzura]

  • 1
  • 2

Możliwość komentowania została usunięta, bo jak dokładniej przyjrzeć się nawet polskim komentarzom to okazało się, że nie było ani jednego prawdziwego komentarza, a takie co mogłyby sprawiać wrażenie prawdziwych, były tylko po to, żeby pozycjonować inne strony www, więc mijało się to z celem.