Izrael

Wizja dla Izraela

barry_batya

Vision für Israel e.V. (Stowarzyszenie "Wizja dla Izraela") jest niemiecką gałęzią "Chason leIsrael" charytatywną organizacją mesjańskich Żydów z Jerozolimy posiadającą statut organizacji użyteczności publicznej.

Stowarzyszenie zostało założone z inspiracji Barry i Batya Segalów, którzy posiadają wielką wizję tego, co Bóg chce uczynić narodom i swojemu ludowi Izrael. Ich pragnieniem jest pomóc w tym by Izrael odrodził się zarówno duchowo jak i materialnie. Najbardziej znaczącym projektem „Wizji dla Izraela” jest obecnie centrum pomocy humanitarnej w położonym na wzgórzach Jerozolimy Składzie Józefa. Poprzez zbiórkę i dystrybucję artykułów medycznych, ubrań, łóżek, materacy, żywności i innych artykułów codziennego użytku skład służy jako kanał błogosławieństwa wszystkim mieszkańcom Izraela, zarówno Żydom jak i Arabom. Skład posiada także mały sklepik z pamiątkami z Izraela, gdzie są również płyty z mesjaniczną muzyką i literaturą rozsyłaną potem na cały świat.

Czytaj dalej

Możliwość komentowania została usunięta, bo jak dokładniej przyjrzeć się nawet polskim komentarzom to okazało się, że nie było ani jednego prawdziwego komentarza, a takie co mogłyby sprawiać wrażenie prawdziwych, były tylko po to, żeby pozycjonować inne strony www, więc mijało się to z celem.