• Start
  • Znaki czasów
  • Proroctwa Biblijne

Proroctwa Biblijne

Andrew Pearkes - Proroctwo do Polski

ostatnie_pokolenie
Aby posłuchać kazania kliknij ikonę "play", aby zapisać plik na dysk prawym przyciskiem  kliknij "pobierz"  a następnie "zapisz element docelowy jako.."
   Andrew Pearkes - Proroctwo do Polski - 10.03.2013  -  pobierz


Czytaj dalej

Ostatnie pokolenie

ostatnie_pokolenie

Zjawiskiem, mającym duże znaczenie dla przyszłych wydarzeń jest tendencja do jednoczenia się, wyrażająca się w haśle "Europa bez granic". Świat musi się zjednoczyć tak, aby gdy przyjdzie antychryst, granice między państwami były pozacierane. Nie można bowiem rządzić światem podzielonym wieloma granicami.

Wtedy pojawi się człowiek, który zaimponuje wszystkim swoim geniuszem. Oczy całego świata zwrócą się na niego. Ludzie powiedzą - o tak, ten człowiek swoim programem, swoimi radami, jest w stanie wyprowadzić świat z problemów. Ludzkość nie będzie świadoma, że ten człowiek pojawił się z inspiracji piekła, jak gdyby został nasłany przez samego szatana. To właśnie będzie ktoś, kogo Biblia nazywa antychrystem.

Czytaj dalej

Możliwość komentowania została usunięta, bo jak dokładniej przyjrzeć się nawet polskim komentarzom to okazało się, że nie było ani jednego prawdziwego komentarza, a takie co mogłyby sprawiać wrażenie prawdziwych, były tylko po to, żeby pozycjonować inne strony www, więc mijało się to z celem.